Strona WWW

Oferta

MEKSYK Pielgrzymka do Sanktuarium MB z Guadalupe


MEKSYK

Pielgrzymka do Sanktuarium
Matki Bożej w Guadalupe


1 dzień: przelot

Zbiórka i przejazd na lotnisko Okęcie o godz. …. Wylot do Paryża o godz. 6.35 Przylot do …. o godz. …... Przesiadka i wylot do Meksyku o godz. …... Przylot do miasta Meksyk o godz. 16.55 ( czas lokalny – 7 godz. różnicy w stosunku do czasu polskiego). Spotkanie z przewodnikiem lokalnym. Transfer do hotelu. Kolacja i nocleg. 

2 dzień: Guadalupe - Teotihuacan
Śniadanie. Wizyta w Bazylice Matki Bożej z Guadalupe połączona z Mszą Świętą. Po wspólnym zwiedzaniu całego Sanktuarium, a w nim między innymi: Nowa Bazylika, Bazylika Antyczna, Kaplica Indian, Kaplica na Wzgórzu, Ogrody Guadelupiańskie; czas wolny na indywidualną modlitwę i zakup pamiątek. Przejazd do słynnych piramid w Teotihuacan. W strefie archeologicznej zwiedzimy największe piramidy Ameryki w prehiszpańskim „mieście bogów”: Piramida Słońca, Piramida Księżyca, Piramida Pierzastego Węża i zespoły pałacowe z malowidłami. Powrót do Mexico City. Kolacja i nocleg.


3 dzień: Miasto Meksyk
Śniadanie. Zwiedzanie miasta Meksyk: Stare Miasto z Katedrą WNMP – Msza Święta, Pałac Prezydencki, Zocalo, Park Chapultepec, przejażdżka łodziami po azteckich kanałach Xochimilco w towarzystwie tradycyjnej muzyki i śpiewów mariachis. Kolacja i nocleg.

4 dzień: Tenango del Aire – Cholula - Puebla
Śniadanie. Wyjazd z Mexico City do miejscowości Tenango del Aire, gdzie przebywają polscy misjonarze pracujący w Meksyku. Msza Św. Przejazd malowniczą, trasą z widokiem na wulkany Popocatepetl i Ixtaccihuatl do symbolu konkwisty – najwyższej w Meksyku piramidy w Cholula do pobliskiego wiejskiego kościółka w Tonantzintla. Następnie przejazd do Puebli – zwiedzanie „Miasta Aniołów”: Starówka, kościół Św. Dominika wraz z Kaplicą Różańcową, która zachwyca barokowym przepychem pozłacanych tynków, Zocalo, imponująca Katedra. Obiadokolacja i  nocleg w Puebli.

5 dzień: Cuernavaca - Taxco

Śniadanie. Msza Święta. Przejazd do Cuernavaca – krótki spacer po mieście. Wczesnym popołudniem przejazd do Taxco. Zwiedzanie tego słynącego z wyrobów jubilerskich miasta - spacer po krętych uliczkach oraz wizyta w barokowym kościele Św. Priscylii i Św. Sebastiana. Czas wolny na odwiedzenie licznych warsztatów oferujących wyroby ze srebra. Kolacja i nocleg.

 

6 dzień: Acapulco

Śniadanie. Msza Święta w Taxco. Przejazd do Acapulco. Nocleg w Acapulco.

 

7-8 dzień: Acapulco

Acapulco. Śniadanie. Plażowanie z możliwością skorzystania z wycieczek fakultatywnych. Kolacja i nocleg.

 

Rejs po Zatoce ACAPULCO – panoramiczny objazd miasta, rejs po zatoce i pokaz skoków z La Quebrada

Wczesnym popołudniem przejazd na punkty widokowe - podziwianie wspaniałych widoków na Zatokę Acapulco. Przejazd do starej części Acapulco, gdzie znajduje się port. Rejs statkiem po zatoce połączony z oglądaniem domów słynnych ludzi, którzy mieszkali w Acapulco (podczas rejsu krajowe drinki w cenie). Po powrocie na stały ląd wieczorny pokaz skoków z 40-metrowej skały Quebrada.           

Czas trwania: z przejazdem ok.6 godzin

Cena: 60 USD min.10 osób

 

WYCIECZKA NA LAGUNĘ COYUCA

Po śniadaniu przejazd do malutkiej osady Pia de la Cuesta. Pobyt na dziewiczych plażach: opalanie oraz podziwianie wysokich fal otwartego oceanu. Obiad w restauracji ze świeżej ryby lub krewetek. Po obiedzie

pływanie łodzią w tropikalnej scenerii laguny, w której kręcony był film Rambo. Podczas rejsu m.in. przyglądanie się miejscowym rybakom, obserwacja miejscowych ptaków oraz próbowanie mleczka kokosowego.

Czas trwania: z przejazdem ok.8 godzin

 

Cena: 60 USD min.10 osób 
9 dzień: Acapulco – Meksyk - wylot
Śniadanie. Przejazd z Acapulco do miasta Meksyk i Bazyliki Matki Bożej z Guadalupe – Msza Święta. Przejazd na lotnisko i wylot do kraju o godz. 19.55.9 dzień: Acapulco – Meksyk - wylot

10/11 dzień:

Przylot do …… o godz. …… (dnia następnego). Przesiadka i wylot do Warszawy o godz. ….. Przylot do Warszawy o godz. 22.10. Powrót autokarem do Zamościa.

 

 

Termin: 18.01 – 27/28.01.2020

 

Cena:

35 os + 1     4120 PLN + 770 USD   

30 os + 1     4230 PLN + 810 USD  

25 os + 1     4420 PLN + 890 USD   

 

Dopłata do SGL: 360 USD

 

ŚWIADCZENIA:

Przejazd na /z lotniska w Warszawie, przelot samolotem rejsowym z Warszawy do Meksyku ( z przesiadką we Paryżu/Amsterdamie ); transfery klimatyzowanym autokarem w Meksyku; hotele 4/5* (standard meksykański) - pokoje dwuosobowe z łazienkami, w Acapulco hotel położony bezpośrednio przy plaży; wyżywienie: śniadania i obiadokolacje, w Acapulco All Incl.; opieka pilota na całej trasie oraz przewodnika lokalnego w Meksyku; bilety wstępu do zwiedzanych obiektów; rezerwacje miejsc w kościołach lub hotelach dla potrzeb codziennej Mszy Świętej

 

CENA NIE ZAWIERA

napiwków dla kierowcy i przewodnika (25 USD)

napojów do kolacji

 

Zaliczka 200 zł do 30.04.2019

 

Konto do wpłat w PLN:

BP Sopol Lublin Sp.J

Alior Bank 22 2490 0005 0000 4500 9336 0154

 

 

Powrót